O firmie

Od 1913 roku firma SIGNODE projektuje i rozwija wszechstronne systemy pakowania. Produkuje urządzenia i maszyny do niezawodnego, ekonomicznego wiązania przy pomocy taśm jak i foliowania wszelkiego rodzaju produktów.

Wieloletnia działalność zaowocowała dużą ilością opatentowanych, pionierskich rozwiązań, które z czasem stają się standardem w branży.

Nasze ponad 100 letnie doświadczenie, wiedza oraz bogata oferta produktów i usług pozwalają nam zaoferować fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów z zakresu pakowania Państwa wyrobów, dobrać odpowiednie narzędzia lub maszyny zapewniając dostawę materiałów eksploatacyjnych i kompleksową usługę serwisową.

Stale podnosimy kwalifikacje naszego personelu i bezkompromisowo dbamy o wysoki poziom jakości i innowacyjność naszych produktów.

Współpracujemy ze stale rosnącym gronem usatysfakcjonowanych klientów, do których zaliczają się rozpoznawalne firmy z różnych branż.

Wyrażamy nadzieję, iż szeroka gama oferowanych przez nas produktów i usług oraz sukcesy SIGNODE na wielu rynkach, będące gwarantem spełnienia Państwa oczekiwań, przyczynią się do rozpoczęcia z Państwem owocnej współpracy.

NOWOŚCI

Treść umieszczona na stronach www.signode.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i modyfikacji produktów bez uprzedniego powiadomienia.